  • MCR10ERTD18R7
MCR10ERTD18R7
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD18R7
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD18R7
Datasheet:
MCR10ERTD18R7
Description:
18.7Ohm,
Quantity:
In Stock : 8190
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD18R7
  • Resistance
    18.7Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V