  • MCR10ERTD16R5
MCR10ERTD16R5
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD16R5
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD16R5
Description:
16.5Ohm,
Quantity:
In Stock : 14507
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD16R5
  • Resistance
    16.5Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V