  • MCR10ERTD1581
MCR10ERTD1581
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1581
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1581
Description:
1.58kOhm,
Quantity:
In Stock : 13022
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1581
  • Resistance
    1.58kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V