  • MCR01MZSF47R0
MCR01MZSF47R0
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZSF47R0
HK JDW NO:
687-MCR01MZSF47R0
Description:
47Ohm, 1%,
Quantity:
In Stock : 17863
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZSF47R0
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0402
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    47Ohm
  • Power Rating
    63mW