  • MCR01MZPD2432
MCR01MZPD2432
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD2432
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD2432
Datasheet:
MCR01MZPD2432
Description:
24.3kOhm,
Quantity:
In Stock : 7666
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD2432
  • Resistance
    24.3kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V