  • MCR01MRTD5761
MCR01MRTD5761
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD5761
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD5761
Description:
5.76kOhm,
Quantity:
In Stock : 3824
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD5761
  • Resistance
    5.76kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V