  • MCR01MRTD2102
MCR01MRTD2102
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD2102
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD2102
Datasheet:
MCR01MRTD2102
Description:
21kOhm,
Quantity:
In Stock : 14714
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD2102
  • Resistance
    21kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V