  • MCR01MRTD15R4
MCR01MRTD15R4
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD15R4
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD15R4
Description:
15.4Ohm,
Quantity:
In Stock : 2810
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD15R4
  • Resistance
    15.4Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V