  • MCR01MRTD1022
MCR01MRTD1022
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD1022
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD1022
Datasheet:
MCR01MRTD1022
Description:
10.2kOhm,
Quantity:
In Stock : 2355
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD1022
  • Resistance
    10.2kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V