  • MCR006YZPF24R9
MCR006YZPF24R9
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPF24R9
HK JDW NO:
687-MCR006YZPF24R9
Package:
0201
Datasheet:
Description:
24.9Ohm,
Quantity:
In Stock : 14392
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPF24R9
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    24.9Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V