  • MCR006YZPF1331
MCR006YZPF1331
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPF1331
HK JDW NO:
687-MCR006YZPF1331
Description:
1.33kOhm,
Quantity:
In Stock : 14103
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPF1331
  • Resistance
    1.33kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V