  • MCR006YZPD1960
MCR006YZPD1960
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPD1960
HK JDW NO:
687-MCR006YZPD1960
Description:
196Ohm,
Quantity:
In Stock : 15768
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPD1960
  • Resistance
    196Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V