  • MCR006YRTF80R6
MCR006YRTF80R6
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF80R6
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF80R6
Datasheet:
MCR006YRTF80R6
Description:
80.6Ohm,
Quantity:
In Stock : 2893
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF80R6
  • Resistance
    80.6Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V