  • MCR006YRTF6043
MCR006YRTF6043
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF6043
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF6043
Datasheet:
MCR006YRTF6043
Description:
604kOhm,
Quantity:
In Stock : 17934
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF6043
  • Resistance
    604kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V