  • MCR006YRTF3651
MCR006YRTF3651
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF3651
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF3651
Package:
0201
Datasheet:
MCR006YRTF3651
Description:
3.65kOhm,
Quantity:
In Stock : 7579
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF3651
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    3.65kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V