  • MCR006YRTF1541
MCR006YRTF1541
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF1541
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF1541
Description:
1.54kOhm,
Quantity:
In Stock : 6754
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF1541
  • Resistance
    1.54kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V