  • MCR006YRTF14R7
MCR006YRTF14R7
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF14R7
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF14R7
Description:
14.7Ohm,
Quantity:
In Stock : 12160
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF14R7
  • Resistance
    14.7Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V