  • MCR006YRTF1151
MCR006YRTF1151
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF1151
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF1151
Package:
0201
Datasheet:
Description:
1.15kOhm,
Quantity:
In Stock : 14959
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF1151
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    1.15kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V