  • MCR006YRTD6492
MCR006YRTD6492
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD6492
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD6492
Description:
64.9kOhm,
Quantity:
In Stock : 12274
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD6492
  • Resistance
    64.9kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V