  • MCR006YRTD6342
MCR006YRTD6342
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD6342
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD6342
Description:
63.4kOhm,
Quantity:
In Stock : 11123
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD6342
  • Resistance
    63.4kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V