  • MCR006YRTD4321
MCR006YRTD4321
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD4321
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD4321
Description:
4.32kOhm,
Quantity:
In Stock : 2159
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD4321
  • Resistance
    4.32kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V