  • MCR006YRTD3R90
MCR006YRTD3R90
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD3R90
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD3R90
Package:
0201
Datasheet:
Description:
3.9Ohm,
Quantity:
In Stock : 6257
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD3R90
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    3.9Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V