  • MCR006YRTD1962
MCR006YRTD1962
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1962
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1962
Description:
19.6kOhm,
Quantity:
In Stock : 3352
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1962
  • Resistance
    19.6kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V