  • MCR006YRTD1651
MCR006YRTD1651
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1651
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1651
Quantity:
In Stock : 16298
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1651
  • Resistance
    1.65kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V