  • MCR006YRTD1620
MCR006YRTD1620
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1620
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1620
Description:
162Ohm,
Quantity:
In Stock : 7634
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1620
  • Resistance
    162Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V