  • MCR006YRTD1430
MCR006YRTD1430
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD1430
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD1430
Description:
143Ohm,
Quantity:
In Stock : 14618
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD1430
  • Resistance
    143Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V