  • MCR006MZPJ272
MCR006MZPJ272
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPJ272
HK JDW NO:
687-MCR006MZPJ272
Datasheet:
MCR006MZPJ272
Description:
Quantity:
In Stock : 17258
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPJ272
  • Resistance
    2.7kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V