  • MCR006MZPJ225
MCR006MZPJ225
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPJ225
HK JDW NO:
687-MCR006MZPJ225
Datasheet:
MCR006MZPJ225
Description:
Quantity:
In Stock : 11220
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPJ225
  • Resistance
    2.2MOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V