  • MCR006MZPJ131
MCR006MZPJ131
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPJ131
HK JDW NO:
687-MCR006MZPJ131
Datasheet:
MCR006MZPJ131
Description:
130Ohm,
Quantity:
In Stock : 13882
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPJ131
  • Resistance
    130Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V