  • MCOT5270003V300011RA
MCOT5270003V300011RA
advertisement
Manufacturer No:
MCOT5270003V300011RA
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-MCOT5270003V300011RA
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCOT5270003V300011RA
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Tolerance
    0.01%