  • MCMR12X2003FTL
MCMR12X2003FTL
advertisement
Manufacturer No:
MCMR12X2003FTL
HK JDW NO:
3958-MCMR12X2003FTL
Description:
Ceramic, 200kOhm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCMR12X2003FTL
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
    2011
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Composition
    Ceramic
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    250mW
  • Voltage - Rated DC
    200V