  • MCMR08X332JTL
MCMR08X332JTL
advertisement
Manufacturer No:
MCMR08X332JTL
HK JDW NO:
3958-MCMR08X332JTL
Package:
0805
Datasheet:
Description:
Ceramic, 3.3kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
MCMR08X332JTL
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Composition
    Ceramic
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    150V