  • MBB0207VC1504FC100
MBB0207VC1504FC100
advertisement
Manufacturer No:
MBB0207VC1504FC100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MBB0207VC1504FC100
Package:
Datasheet:
Description:
1.5MOhm,
Step5Bar-code shipping tag
MBB0207VC1504FC100
  • Resistance
    1.5MOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm