  • MAGX-000035-010000
MAGX-000035-010000
advertisement
Manufacturer No:
MAGX-000035-010000
HK JDW NO:
482-MAGX-000035-010000
Package:
Description:
TRANSISTOR GAN 10WCW 0.03-3.5GHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MAGX-000035-010000
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated
    65V
  • Frequency
    30MHz~3.5GHz
  • Current - Test
    490mA
  • Transistor Type
    HEMT
  • Gain
    17.5dB
  • Power - Output
    40dBm
  • Voltage - Test
    50V