  • M9RZ60S4LGA
M9RZ60S4LGA
advertisement
Manufacturer No:
M9RZ60S4LGA
HK JDW NO:
590-M9RZ60S4LGA
Package:
Datasheet:
M9RZ60S4LGA
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W