  • M8340109K2101FCDSL
M8340109K2101FCDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340109K2101FCDSL
HK JDW NO:
866-M8340109K2101FCDSL
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
M8340109K2101FCDSL
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    10
  • Number of Terminations
    10
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.08W