  • M8340102M8662FBD04
M8340102M8662FBD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340102M8662FBD04
HK JDW NO:
866-M8340102M8662FBD04
Package:
DIP
Step5Bar-code shipping tag
M8340102M8662FBD04
  • Package / Case
    DIP
  • Number of Pins
    16
  • Number of Terminations
    16
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    86.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W