  • M63P104KB40T614
M63P104KB40T614
advertisement
Manufacturer No:
M63P104KB40T614
Manufacturer:
Vishay Spectrol
HK JDW NO:
876-M63P104KB40T614
Package:
Datasheet:
M63P104KB40T614
Description:
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.53 X 9.53 X 7.85mm) Pin Thru-Hole Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M63P104KB40T614
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2012
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C