  • M55342K09B22J0MWB
M55342K09B22J0MWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B22J0MWB
HK JDW NO:
866-M55342K09B22J0MWB
Description:
Thick Film, 22Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B22J0MWB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    22Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W