  • M300-MC50305M1-0450L
M300-MC50305M1-0450L
advertisement
Manufacturer No:
M300-MC50305M1-0450L
HK JDW NO:
322-M300-MC50305M1-0450L
Package:
Description:
CBL ASS 3MM M 3POS SNGL 450MM
Step5Bar-code shipping tag
M300-MC50305M1-0450L
  • Feature
    Mating Flange, Polarizing Key
  • Number of Positions
    3
  • Number of Rows
    1
  • Pitch - Connector
    0.118 3.00mm
  • Length
    1.48' 450.00mm