  • M2020-11-622.0800T
M2020-11-622.0800T
advertisement
Manufacturer No:
M2020-11-622.0800T
HK JDW NO:
378-M2020-11-622.0800T
Package:
CLCC
Datasheet:
Description:
622.08MHz Clock Generators 36 Pins CLCC Tape & Reel (TR)
Step5Bar-code shipping tag
M2020-11-622.0800T
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    36
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Pin Count
    36
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    622.08MHz
  • Input
    LVTTL
  • Logic IC Type
    PLL BASED CLOCK DRIVER
  • PLL
    Yes
  • Length
    9mm
  • Width
    9mm
  • Thickness
    2.8mm