  • LXMG1618-12-43
LXMG1618-12-43
advertisement
Manufacturer No:
LXMG1618-12-43
HK JDW NO:
523-LXMG1618-12-43
Description:
MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG
Step5Bar-code shipping tag
LXMG1618-12-43
  • Series
    LXMG1618-12-4x
  • Size / Dimension
    3.39Lx0.63W x 0.18 H 86mmx16mmx4.6mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Output
    1600V
  • Voltage - Input
    12V