  • LTO100F680R0JTE3
LTO100F680R0JTE3
advertisement
Manufacturer No:
LTO100F680R0JTE3
HK JDW NO:
875-LTO100F680R0JTE3
Package:
TO-220
Datasheet:
Description:
Through Hole 680Ohm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
LTO100F680R0JTE3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    37 Weeks
    TO-220
  • Published
    2015
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Radial
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    680Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100W
  • Voltage - Rated DC
    500V
  • Depth
    3.2mm
  • Military Standard
    Not
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Height
    16.2mm
  • Length
    10.4mm