  • LQW18AS11NJ0ZD
LQW18AS11NJ0ZD
advertisement
Manufacturer No:
LQW18AS11NJ0ZD
HK JDW NO:
535-LQW18AS11NJ0ZD
Datasheet:
LQW18AS11NJ0ZD
Step5Bar-code shipping tag
LQW18AS11NJ0ZD
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
  • Current Rating (Amps)
    700mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    11nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • DC Resistance (DCR)
    86mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    4GHz
  • Q @ Freq
    30 @ 250MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    30
  • Inductance Frequency - Test
    250MHz
  • Rated Current-Max
    0.7A
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm