  • LQP03TNR11HZ2D
LQP03TNR11HZ2D
advertisement
Manufacturer No:
LQP03TNR11HZ2D
HK JDW NO:
535-LQP03TNR11HZ2D
Step5Bar-code shipping tag
LQP03TNR11HZ2D
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Tolerance
    3%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    0.11 µH
  • Test Frequency
    300MHz
  • DC Resistance (DCR)
    12Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    8
  • Rated Current-Max
    0.08A
  • Self Resonant Frequency
    800MHz