  • LQH43PB1R0N26L
LQH43PB1R0N26L
advertisement
Manufacturer No:
LQH43PB1R0N26L
HK JDW NO:
535-LQH43PB1R0N26L
Datasheet:
LQH43PB1R0N26L
Description:
Quantity:
In Stock : 162
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQH43PB1R0N26L
  • Tolerance
    ±30%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    1.41A
  • Case Code (Metric)
    4532
  • Case Code (Imperial)
    1812
  • Inductance
    1μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    31.2mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    100MHz
    DUAL ENDED
  • Current - Saturation
    3.4A
  • Rated Current-Max
    3.3A
  • Height
    2.6mm
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm