  • LQH43NZ681J03L
LQH43NZ681J03L
advertisement
Manufacturer No:
LQH43NZ681J03L
HK JDW NO:
535-LQH43NZ681J03L
Quantity:
In Stock : 842
Step5Bar-code shipping tag
LQH43NZ681J03L
  • Tolerance
    5%
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    680 µH
  • Test Frequency
    0.001MHz
  • DC Resistance (DCR)
    17Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    40
  • Rated Current-Max
    0.065A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 796 KHZ
  • Self Resonant Frequency
    2.5MHz