  • LQH43MN220J03L
LQH43MN220J03L
advertisement
Manufacturer No:
LQH43MN220J03L
HK JDW NO:
535-LQH43MN220J03L
Datasheet:
LQH43MN220J03L
Description:
Fixed Inductors 22uH 5%
Step5Bar-code shipping tag
LQH43MN220J03L
    WRAPAROUND
  • Weight
    130.010913mg
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • JESD-609 Code
    e2
  • Pbfree Code
    yes
    2
  • Termination
    SMD/SMT
    Wirewound
  • Terminal Finish
    Tin/Copper (Sn/Cu)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed, 7 Inch
    1
  • Depth
    3.4mm
  • Current Rating
    320mA
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    940mOhm Max
  • Max DC Current
    320mA
  • Frequency - Self Resonant
    15MHz
    DUAL ENDED
  • Q @ Freq
    35 @ 1MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    35
  • Q Factor
    35
  • DC Current
    320mA
  • Height
    2.6mm
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm