  • LQH3NPZ3R3MJRL
LQH3NPZ3R3MJRL
advertisement
Manufacturer No:
LQH3NPZ3R3MJRL
HK JDW NO:
535-LQH3NPZ3R3MJRL
Step5Bar-code shipping tag
LQH3NPZ3R3MJRL
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
    1
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    3.3 µH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.114Ohm
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    1.7A
  • Self Resonant Frequency
    45MHz