  • LQH3NPZ1R0MGRL
LQH3NPZ1R0MGRL
advertisement
Manufacturer No:
LQH3NPZ1R0MGRL
HK JDW NO:
535-LQH3NPZ1R0MGRL
Datasheet:
LQH3NPZ1R0MGRL
Description:
Quantity:
In Stock : 11371
Step5Bar-code shipping tag
LQH3NPZ1R0MGRL
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    2.08A
  • Inductance
    1μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    74.4mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    1.7A
  • Rated Current-Max
    2.08A
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm